Prosinec 2011

Óda na nejmenovaný web

27. prosince 2011 v 12:47 Blog
Na Blog bylo napsáno mnoho nenávistných článků, jejichž autorům hrozilo "bloknutí" a tímto se k nim přidávám.
Dlouho jsem mlčela a jen několika málo komentáři souhlasila s pobouřenými články na blozích lidí, kteří vidí, tak jako já.
Ano, řeč je o "nejmenovaném webu", kde náctileté dívenky vládnou světu a kde čtou jejich články stejně staré dívenky a podle jejich rad se řídí.

Nepsala bych tento článek, kdybych dnes nezahlédla titulek článku - "Tipy na úpravu fotek", začínající slovy "V téhle době už asi každý druhý zná retuš..." a to vás jako sakra ospravedlňuje, udělat ze sebe na fotce "dokonalou prcinku" ?!
Nebudu k tomu dodávat víc, než napsala uživatelka "N!ka" :
Nezlob se na mě, ale přesně tyhle typy fotek fakt nesnáším... Jako někdy si sama vyretušuju na fotce nějakej hnusnej jebák, to je pravda :D Ale jako nevím... aby si 13ti letá holka jako ty upravovala fotky, aby vypadala dokonalejší a starší... Mě se to zdá prostě uchylný. Jak kdybyste si tenhle věk nechtěly užít. Každá ze sebe furt chce dělat starší, já to prostě nepochopím...
Tím to ale, pánové a dámy nekončí. Mám ještě pár vět na srdci a nenapadá mě jak jinak vám víc přiblížit tu stupidní absurdnost, než vám to ukázat.

Tento screen je k článku "Jak vypadat starší"....... a já si říkala, proč se všude přemnožily děti v podpatcích.........Zprvu se zadívejte na větu se slovním spojením "težce vybudovaný styl" a pak můžete pokračovat, když se zadíváte o něco výše na červený rámeček. Potom vám možná dojde to, jakou představu mají dnešní děti o světě a co do nich ze všech stran hustí.
Článek s názvem "Dnešní děti jsou hrozné" jsem sice nečetla, ale jsem si jistá, že si za to můžou samy.


Toto je poslední ukázka, která taktéž vypovídá o dnešní společnosti. Z těchto nadpisů vyplívá to, že musíte být hubení, aby jste byli krásní. Kam se hrabou nějaké vlastnosti a názory člověka na život, když tohle jo to, oč tu běží.......