Únor 2011

20. - Běsnění

27. února 2011 v 17:26 Upíří sestry
V minulé kapitole Elena dostala za úkol od alfy Thortona zjistit něco z Hardyho minulosti.
Podaří se jí to? Jak se o to pokusí? A hlavně, co zjistí?
To se dozvíte v 20.kapitole Upířích sester.


Dokážu si představit, že některé věci v této kapitole můžou být nesrozumitelné, nebo komplikované, proto kdybyste čemukoliv nerozuměli, nebo to nechápali, zeptejte se v komentářích, ráda pomůžu.
Kapitola v celém článku↓↓↓

Už dávno pryč.....

20. února 2011 v 12:36 Blog

Vážně nemůžu uvěřit tomu, že jsem byla tak blonďatá:)
Přijde mi to strašně dávno a zároveň před chvilkou.
Ty časy byli fakt super, jenom jste si hráli a dováděli a všechno vám přišlo super, chodili jste spát v devět a mysleli si, bůhví jak to není dlouho, prázdniny vám přišli strašně dlouhý a léto bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat.
A teď, na prázdniny se těšíte celej rok a modlíte se, aby už tu byly, už dávno si nehrajete s panenkama, spát chodíte po dvanáctý a ráno vstáváte před sedmou, kámoši už taky nejsou takoví jako dřív..... prostě všechno je černější.
Někdy bych si fakt přála zase být na malou chvíli mrňavá a koupat barbínky v sudu vzadu na dvoře, nebo je kamenama schazovat ze stromů, jezdit na kole po dvorku a hrát si na cirkus, točit se na tyči od prádla, při tom si pouštět písničky z Rebelů a myslet si, že jste na pouti, ve stanu mít svůj domeček a z pažitky a petržele vařit polívku v umělohmotnym nádobíčku, nebo celičký léto poslouchat Las Ketchup........:) (To jsem vážně všechno dělala:) )

No nic, jen malý závan sentimentality.....

Co když žádný smysl není?

9. února 2011 v 9:01

Spousta lidí před námi se tímto "problémem" zaobíralo. Někteří tvrdí, že smyslem života je zplodit děti a tím zachovat lidský rod bla bla........
Podle mě je tohle tvrzení strašně "sobecké", nebo jak to mám nazvat. Aspoň mi to tak přijde, když to čtu v knihách nebo slyším v televizi.

Jak nám někdo může říkat, jaký smysl života máme mít?

A co když to s plozením dětí není pravda?
Kdo řekl, kdo si dovoluje nám říkat, že naším jediným smyslem, podstatou bytí je to, že se máme s někým "spářit" :) zplodit dítě.. a pak co? Pak můžeme umřít?

Pak jsou tady snílci, kteří tvrdí, že smyslem života má být to, že naplníš všechny svoje sny a přání a i když je k tobě život krutý, máš jít dál bla bla....
Tahle teorie už se mi sice zamlouvá víc, i když taky není dotažená dokonce:).
Tohle by bylo přece sobecké zase k ostatním, ne? Kdybys si plnil jen svoje přání a vše pro to, abys byl šťastní......
Jasně nenamítám nic proti tomu, že Pan X chce být doktorem a chce pomáhat postiženým dětem... to by bylo sobecké zase ode mně.
Ale pomalu se dostávám k tomu, co vám chci říct.
Já nevěřím v Boha, Karmu (už jste snad někdy viděli, že nějaká sv***ě z vašeho okolí dostala trest, který odpovídal jejím činům, já tedy ne) .... věřím v Osud, věřím v to, že všechno, co se nám děje, má nějaký smysl.
Například: Ráno vyjdete z bytu a chcete jít do práce, ale vzpomenete si, že jste si zapomněl klíče, tak se pro ně vrátíte a jste na sebe naštvaný, jaký to nejste zapomnětlivý idiot.
Ale už se nedozvíte to, že kdyby jste si ty klíče nezapomněly, a nevraceli se pro ně, že by vás před domem srazilo auto. Ne, vy jen nadáváte na sebe, jaký jste sklerotik, přitom jste mohl být už mrtvý.
Já vím, že tohle je trochu rozbouřené mínění, hned tu mluvím o smrti, ale vážně to tak bývá, ale my se to prostě nikdy nedozvíme.

Moje teorie bytí:
Takže.....
Všichni si lámou hlavy s tím, co je jejich smyslem života.
A co když žádný smysl života neexistuje?
Co když se prostě narodíte, a nic vám není předurčeno, nemáte si vzít Pepíka a mít s ním dvě děti, co když není smyslem, to že budete mít tu nejbáječnější práci na světě.
Co když....
Co když ten smysl, který někteří hledají celý život, prostě není?! Protože, kdo nám řekl, že smysl našeho života má být nějaký "vyšší účel", nebo něco, co nás naplňuje?!
Smyslem vašeho života je třeba právě to, že máte zůstat sami, opuštění, nebo bez práce. Protože nemůžou všichni na světě být spokojení.
Představte si to, kdyby všichni našli  svůj smysl života, jak by to tu vypadalo? Myslíte, že by to byl krásný svět bez hádek a tak? Takový malý zemský ráj?
Já myslím, že ne. Protože lidé nemají nikdy dost a kdyby měli všechno, co by chtěli, stejně by toho chtěli pořád víc a víc.
Smyslem našich životů je právě to, že žijeme.......

Minulé i budoucí......

2. února 2011 v 16:40 Oznámení

Tenhle týden, jak všichni ví, se rozdávalo vysvědčení. Mé bylo nejhorší za celá léta, co chodím do školy. Dostala jsem dvě trojky a to ze Zeměpisu a z Němčiny.
Ne snad, že bych byla na tak zbytečný předmět jako je zemák tak tupá, ale učitelka, kterou na něj máme je kapánek zamindrákovaná a vybíjí si to na nás (dala asi deseti lidem 4). No a na němčinu nám po třech letech vyměnili učitelku a tahle je zaprvé hrozně sebestředná a namyšlená a zadruhé má úplně jiný vyučovací styl a my nestíháme.
Nechci se samozřejmě vymlouvat jen na učitelky, také na tom mám svoje přičinění, minimálně u toho zemáku.
Takže jsem poprvé neměla vyznamenání, ale co mě nejvíc překvapilo, byla dvojka z angličtiny, jelikož jsem, řeknu to naprosto suveréně - na anglinu nejlepší ve třídě, ale z jednoho testu jsem dostala 3, takže asi tak. To mě nas**lo úplně nejvíc, takže pomsta bude sladká.

Co na blogu:
Takže jak můžete vidět, vyhrála jsem diplom, a to v SONC, je to úplně poprvé, co jsem něco takového vyhrála:))))
Děkuji za diplom Crazyně.

Mám rozepsanou 20.kapitolu Upířích sester.

Dále bych už pomalu měla sepisovat povídku na přání pro Olík, ale nevím nevím, jak to dopadne, zadání je velmi zajímavé:).