Vítězná povídka-Noc v Seattlu

21. června 2009 v 20:13 |  Oznámení
Noc v Seattlu
Byla noc …..a zrovna jedna z těch temných chladných nocí, kdy nejde vidět ani hvězda a měsíc je v novu. Ponuré světlo pouličních lamp ještě zhoršuje ten strašidelný obraz, který má před sebou Týna každounoc, když se vrací z práce.
Jako vždy má na sobě minisukni, tílko a tenký svetřík. Takhle chodí do práce oblečená skoro vždy. Zákazníkům se to tahle líbí ……..ano, Týna je prostitutka! Nemá na výběr, jinou práci " v téhle zasrané chudé čtvti" nenajde. Tak to sama vždycky říká.
"Sakra, co to bylo za zvuk?", vyděšeně zvolá. Za pár vteřin vyběhne z uličky kočka a za ní pes, který ji neúnavně pronásleduje. Týna si oddechla. Náhle se zvedne vítr a k nohám jí zavane dnešní noviny. Na titulní stránce zahlédne obrovský nadpis "Vrah mladých žen už řádil i Seattlu". Tak teď už byla Týna vyděšená do morku kostí. Takový vrah se bude určitě potloukat v nějaké chudé čtvrti, třeba zrovna v té naší!. Radši ani nechtěla myslet na to, co všechno by se mohlo stát a pospíšila si.
Zatočila do ulice, kde nesvítila jediná lampa. Velmi se bála. Náhle o něco zakopla a spadla do kaluže vody. Vytáhla mobil, aby si posvítila. Zmáčkla tlačítko, mobil se rozsvítil a …….z hrůzou zjistila, že to, do čeho spadla, nebyla voda ale krev! Ohlédla se za sebe a tam spatřila bezvláné tělo své kamarádky- kolegyně z práce. Srdce jí bušilo jako o závod. Rychle popadla kabelku, věnovala poslední pohled své mrtvé kamarádce, a hnala se tmavou uličkou ven. Už byla skoro u konce, ale východ jí zastoupila velká tmavá postava. Týna zděšením omdlela.
Za pár minut se probudila. Cítila velkou bolest v podbříšku. Věděla co se stalo……znásilnil ji. Tohle se jí nestalo poprvé. Protřela si oči a nad ní se skláněl muž., kterého znala. Byl to jeden její zákazník z minulé, noci. Zdál se jí milý, nikdy by nevěřila, že by něco takového udělal. Byla si jistá že to byl on……to on byl ten vrah! "A teď zemřu i já", řekla potichu. "Ano, Týno, zemřeš", odpověděl jí muž. "Jsi jenom děvka, prodáváš své tělo za peníze, nezasloušíš si žít". A to byla tak poslední slova, která slyšela. Pak zazněl tichý smích. Ucítila obrovskou bolest v hrudníku……….a zemřela.

LadyVampire
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 LadyVampire LadyVampire | Web | 27. června 2009 v 21:29 | Reagovat

šmarijá tam je chyb!!

2 Vampire Sister Vampire Sister | Web | 16. července 2010 v 11:07 | Reagovat

To nevadí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama